Біткойн встановив два поспіль рекорди щодо зміни своєї ціни.

  • 17.01.2024 09:43
  • 1 хвилина читання
Біткойн встановив два поспіль рекорди щодо зміни своєї ціни.

У неділю, 3 грудня, курс криптовалюти вразлив досягнув найвищої позначки за півтора року. Вартість однієї монети перевищила 40 тисяч доларів.

Зверніть увагу. Як найкраще зберігати свої заощадження та збільшити їх суму.

Біткоін б'є два рекорди поспіль

Цифрова валюта підвищилася вартістю на 1,55%, досягнувши рівень 40 085 доларів, збільшившись на понад 600 доларів порівняно з попередньою закритою ціною. Максимальна вартість криптовалюти становила 40 190 доларів.

Далі – ще більше! Під час торгів у понеділок, 4 грудня, вартість монети зросла до 41 727 доларів, відповідно до даних CoinMarketCap. Ринкова капіталізація криптовалюти перевищує 816 мільярдів доларів.

!функція(){"вживай строгий";вікно.addEventListener("повідомлення",(функція(а){якщо(void 0!==а.data["datawrapper-height"]){вар е=документ.querySelectorAll("iframe");для(вар т в а.data["datawrapper-height"])для(вар р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow===а.source){вар і=а.data["datawrapper-height"][т]+"px";е[р].стиль.height=і}}}))}();

У першій половині жовтня біткоїн здорожчав на 51,1%, порівняно з річним мінімумом на ринку, який досяг 26 533 доларів за монету. Історичний максимум криптовалюти склав майже 69 тисяч доларів. Серед факторів, що сприяли цьому, виділяють наступні:

  • Біткоін досі не отримав популярності серед широких мас, як це передбачали прихильники цієї цифрової валюти.
  • Великі корпорації та інвестори також мають недостатню довіру до цього активу і відчувають страх вкладати гроші в нього.