Було останньою можливістю: про що криптобіржа Binance предупредила росіян.

  • 17.01.2024 09:41
  • 2 хвилини читання
Було останньою можливістю: про що криптобіржа Binance предупредила росіян.

На Binance звернулися до російських користувачів з проханням закрити свої торгові позиції.

Найбільша криптобіржа в світі повідомила своїм клієнтам з Росії про необхідність здійснити міграцію свого акаунта, погасити всі невирішені заборгованості та вивести гроші з платформи. Цю процедуру необхідно було завершити до 29 грудня 2023 року. Протягом цього часу компанія буде поступово закривати всі відкриті позиції російських користувачів. Інформацію про це повідомляють російські ЗМІ.

Зверніть увагу, безсумнівно головні лідери у світі: цінні папери певних компаній оцінюються у величезну суму грошей.

Команда Binance пропонувала російським користувачам вивести свої кошти на криптовалютну біржу CommEX або будь-яку іншу платформу без будь-яких обмежень. Важливим моментом є те, що листи з нагадуваннями від криптобіржі були відправлені тим користувачам, чиє місцезнаходження тимчасово або постійно знаходиться на території Росії.

Це не перші кроки криптобірж щодо росіян, подібні за своєю сутью.

  • У початку 2023 року Binance, криптовалютна біржа, прийняла рішення обмежити можливість російським користувачам придбати євро та долари за допомогою Р2Р сервісу.
  • Замість цього, в кінці вересня компанія оголосила про остаточне припинення своєї діяльності на ринку агресора.
  • Згідно з оголошенням Binance, компанія CommEX придбає мою власну бізнес-установку.

Нагадаємо, що у 2023 році особистий капітал засновника та колишнього генерального директора криптобіржі Binance Чанпена Чжао збільшився на 25 мільярдів доларів. Це сталося завдяки покращенню ситуації на ринку криптовалют. Однак варто зазначити, що в бізнесмена виникли серйозні проблеми з американськими регуляторами, і йому загрожує реальний термін ув'язнення.