Долар на шляху до досягнення найвищої позначки за останній місяць, незважаючи на негативну тенденцію. Важливі чинники, що впливають на це.

  • 17.01.2024 09:34
  • 2 хвилини читання
Долар на шляху до досягнення найвищої позначки за останній місяць, незважаючи на негативну тенденцію. Важливі чинники, що впливають на це.

Останні зміни для долара США

26 червня 2023 року, в понеділок, індекс долара США становить 102,75, як зазначено у звіті Yahoo!Finance. Під час торгів відбулося зниження котирувань на 0,16%. В цілому, індекс коливається від 102,67 до 102,83.

Актуальною є стратегія безпеки, щоб уникнути ризиків під час торгів на біржі.

Останні 12 місяців принесли ключові зміни для Індексу долара США.

  • Індекс досяг найвищого значення на рівні 114,78, що є рекордом за останні 20 років.
  • Про це повідомляє CNBC, зазначаючи, що найнижче значення цього показника за рік склало 100,79.

Фактори, які мають вплив на ринок.

Тиждень тому, долар США піднявся майже до найвищого рівня через те, що трейдери дуже уважно розглядають вплив тривалого циклу агресивної монетарної політики центральних банків на майбутні перспективи світового економічного зростання.

Крім того, існує також тривога щодо глибокого занепаду у найбільших світових економіках. Інвестори також дуже обурені останніми подіями в Росії. Однак, реакція на валютному ринку була дещо згасена, оскільки вони оцінюють наслідки державного перевороту, який раптово припинили, повідомляє CNBC.

Рух інших валют на ринку.

  • Євро знову підвищується, зросло на 0,07% по відношенні до долара США з початку торгів. Це означає, що валюта відновлює свої втрати, зафіксовані на минулому тижні.
  • Британський фунт подорожчав на 0,1%, зробивши частковий відкат від падіння, яке було зафіксоване минулого тижня.
  • Японська економіка збільшилася на 0,3%.

Аналітики з MPS передбачають, що долар США може знецінитися на 5% порівняно з іншими валютами у другій половині поточного року. Згадаємо, що видання Bloomberg визначило прогнози від MPS найбільш точними за перший квартал 2023 року.