Долар залишається стійким та очікує на подальший крок федерального резервного банку США: що відбувається на валютному ринку.

  • 17.01.2024 09:21
  • 2 хвилини читання
Долар залишається стійким та очікує на подальший крок федерального резервного банку США: що відбувається на валютному ринку.

На 10 січня мають місце основні зміни на валютному ринку.

Під час торгів, у середу, 10 січня, на рівні 102,28 відбулося коливання Індексу долара США. Під час цих торгів відбулася втрата цього індикатора на 0,08%. За інформацією з Yahoo!Finance, діапазон коливання становив від 102,26 до 102,30.

Цікаво, думки експертів розходяться: на що сподіватися від біткоїна у 2024 році.

Останні 12 місяців принесли ключові зміни для Індексу долара США.

  • Індекс долара США досяг свого найвищого значення на рівні 107,35.
  • повідомлення видання CNBC повідомляє, що цей показник зафіксував найнижчу дохідність за рік на рівні 99,58.

Що відбувається з американським доларом на ринку?

Починаючи з п'ятниці, Індекс долара США веде себе стабільно, знаходячись у вузькому діапазоні коливань. Спочатку цей показник підвищився після публікації даних про зростання кількості робочих місць у грудні, але потім знизився на тлі слабкої статистики щодо зайнятості в США.

Трейдери знову очікують, що Федеральна резервна система США почнуть знижувати ставку у березні, так як інфляція наблизилася до бажаного показника у 2%. У той же час, долар втримує позиції вище мінімуму за 5 місяців, який був зафіксований у грудні, повідомляє видання CNBC.