Долар знизився з багатомісячного піку, але в той же час встановив новий рекорд.

  • 23.04.2024 08:46
  • 2 хвилини читання
Долар знизився з багатомісячного піку, але в той же час встановив новий рекорд.

Як змінилися позиції долара на ринку?

Торги в понеділок, 22 квітня, Індекс долара США закінчився зі зростанням до 106,13. В той же час цей показник збільшився після того, як минулого тижня відстояв свій максимум за п'ять місяців, повідомляє Reuters. Крім того, долар почав подорожчати до нового максимуму відносно японської єни, досягнувши значення, яке є найвищим протягом останніх 34 років.

У МВФ повідомили, коли ОПЕК+ може скасувати обмеження на видобуток нафти.

Діапазон коливань цього показника становив від 106,05 до 106,24. Згідно з інформацією від Yahoo!Finance, станом на 23 квітня Індекс долара США торгувався на рівні 105,91, зазнавши втрату 0,18%.

Найбільші зміни в Індексі долара США за останні 12 місяців:

  • Індекс долара США сягнув пікового значення на рівні 107,35.
  • За даними видання CNBC, цей показник зафіксував найнижчу позицію за рік на рівні 99,58.

Чим обумовлений курс долара США

Курс долара відійшов від максимуму, який тримався протягом багатьох місяців, після заяв чиновників Федеральної резервної системи США та публікації нових даних про інфляцію. Ці події призвели до "просідання" очікувань щодо зниження процентних ставок в найбільшій економіці світу.

Крім того, зниження геополітичної напруженості на Близькому Сході, що призвело до різкого збільшення долара, золота й нафти в п'ятницю, а також вразило фондові ринки, також сприяло стримувати волатильність.