Як зміниться курс біткойна до кінця 2023 року: зросте чи знеціниться?

  • 17.01.2024 09:28
  • 6 хвилин читання
Як зміниться курс біткойна до кінця 2023 року: зросте чи знеціниться?

Одним із важливих елементів, що впливають на економіку країни, є ключова ставка.

Учасники ринку криптовалют у багатьох аспектах спираються на політику Федеральної резервної системи США. Особливо це стосується ключової ставки. Поки цей показник залишається на високому рівні і продовжується його зростання, інвестори переводять свої кошти в більш вигідні та безпечні доларові інструменти, перш за все, в американські державні облігації.

Не забувайте про майбутнє: як досягти повного фінансового благополуччя.

В жовтні дохідність 30-річних державних облігацій США перевищила 4%, що є найвищим показником з 2011 року. При цьому, дохідність 10-річних облігацій зросла до 4,3% і наблизилася до максимальних значень 2022 року.

На вересневому засіданні Федерального резерву було вирішено залишити ключову ставку на рівні 5,25-5% у річному вимірі. Водночас, було заявлено, що політика регулятора щодо ставки залишиться жорсткою до досягнення планового рівня інфляції в США, який становить 2% на рік. Отже, наступне засідання Федерального резерву в жовтні може не призвести до збільшення ставки – на цей раз до рівня 5,5 - 5,75% річних. Це, безумовно, стане негативним сигналом для інвесторів в біткойн.

Тиск контролерів

Ще одним засмучуючим фактором для подальшого розвитку провідної криптовалюти в світі є активне переслідування учасників ринку американськими регуляторами. Після досягнення фінтех компанією Ripple часткової перемоги в судовому процесі з Комісією з цінних паперів і бірж США, покупці цифрових активів на деякий час змогли трохи заспокоїтися.

Проте загалом ситуація залишається занепокійливою. У суді все ще тривають позови Комісії з цінних паперів та бірж США проти провідних криптовалютних бірж світу та США - Binance та Coinbase. Під дією тиску американських регуляторів Binance вже зменшила свою частку на ринку на 16% і знаходиться в процесі розгляду можливості повної відмови від присутності на американському ринку.

У очікуванні половинної знижки

Проте у випадку з біткойном існує й позитивний аспект. У квітні 2024 року запланована процедура халвінгу, що призведе до зменшення нагороди за видобуття криптовалюти в два рази - до 3,125 біткойна. Прошлі роки показали, що близько за півроку до халвінгу спостерігається стрімкий рост курсу біткойна, який закінчується миттєво після здійснення події.

Отже, очікується, що у листопаді відбудеться певний підйом інтересу до біткоїна саме з цієї причини. Але на сьогоднішній день спостерігається набагато більше негативних чинників для біткоїна, ніж позитивних. У зв'язку з цим до кінця року найвідоміша криптовалюта в світі малоймовірно зможе продемонструвати значне зростання на ринку. Не виключено, що у грудні її вартість може на певний час піднятися вище за психологічну позначку в 30 тисяч доларів, але збережеться на цьому рівні ненадовго.

Як можна використовувати динаміку біткойна?

На щастя, для досягнення рентабельного рівня прибутку не обов'язково, щоб певний актив демонстрував чіткий тренд протягом тривалого періоду. Оскільки можна заробити, своєчасно укладаючи угоди на купівлю або продаж обраного активу. Зокрема, це стосується криптовалюти біткоін.

Щоб реалізувати цю ідею, передусім необхідно вибрати компанію, яка надасть доступ до таких інструментів. Варто обрати надійну компанію з багаторічним досвідом на ринку. Однією з таких компаній є Forex Club, яка протягом понад 25 років допомагає інвесторам з різних країн у вкладенні коштів і отриманні прибутку на фінансовому ринку. Ця компанія розробила власну торгову платформу – Libertex, яка має понад 300 різних фінансових активів, включаючи криптовалюти.

Початок укладання угод у платформі Libertex - це просто. Для цього слід виконати такий послідовний алгоритм дій:

  • Відкрити та поповнити рахунок – це процес, який дозволяє зареєструвати новий рахунок у банку та додати гроші на нього.
  • Вибрати актив (наприклад, біткоїн);
  • Визначитися з обраною спрямованістю угоди.
  • На даному етапі вам будуть корисні вбудовані інструменти технічного аналізу та стрічка фінансових новин у Libertex.
  • Поодиноким кліком ви можете зробити інвестицію "в ріст" або "в падіння" обраного активу.
  • Після цього залишиться тільки укласти угоду, коли результат задовольнить інвестора.

Варто пам'ятати, що при здійсненні інвестицій важливо дотримуватись правил управління ризиками, щоб зберегти свій капітал. Платформа Libertex є доступною як на комп'ютерах через веб-інтерфейс, так і на мобільних пристроях завдяки додаткам для iOS і Android.