Ілон Маск домагається більшого контролю над однією зі своїх компаній з метою досягнення своєї цілі.

  • 17.01.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Ілон Маск домагається більшого контролю над однією зі своїх компаній з метою досягнення своєї цілі.

На початку тижня Ілон Маск заявив, що бажає отримати більшу кількість контролю над компанією Tesla. Він виражає бажання збільшити свою власну частку у компанії приблизно до 25%.

Ілон Маск має намір збільшити свою владу над компанією Tesla.

Мільярдер заявив, що йому не зручно працювати над трансформацією Tesla у лідера сфери штучного інтелекту та робототехніки, коли він не має контролю над близько однією четвертою активів компанії.

Нагадаємо, що в даний час Ілон Маск володіє приблизно 13% акцій Tesla. Це означає, що він має близько 411 мільйонів акцій зі 3,19 мільярдів акцій компанії, що перебувають в обігу. Цікаво, що у 2022 році мільярдер продав частину своїх активів, включаючи придбання соціальної мережі X (раніше відома як Twitter).

Прагнення скандального підприємця посилити свій контроль над Tesla повністю можливо створить додатковий тиск на раду директорів виробника електромобілів у 2024 році. У той же час інвестори занепокоєні можливим розсіюванням уваги Ілона Маска, оскільки він керує одразу кількома великими компаніями. Ще одним приводом для хвилювання є ймовірне вживання мільярдером ряду заборонених речовин.