Курс біткойна може досягти нової історичної висоти, від якої все залежить від одного вирішення.

  • 17.01.2024 09:37
  • 2 хвилини читання
Курс біткойна може досягти нової історичної висоти, від якої все залежить від одного вирішення.

В компанії Standard Chartered вважають, що схвалення фондів у біткойні на фондовій біржі є цікавими. Ці фонди також відомі як ETF.

Неоспоримі світові лідери: цінні папери компаній, вартість яких вкрай велика.

Біткойн може встановити новий історичний рекорд українською мовою.

Згідно з прогнозом, вартість біткойна найближчим часом може зрос­ти на понад 300% та досягти позначки у 200 тисяч доларів за монету до кінця 2025 року. Зазначається, що учасники Волл-стріт лише очікують на "зелене світло" від Комісії з цінних па­перів та бірж США. Крайній термін для затвердження перших ETF для біт­койна припадає на середу.

Раніше також передбачали, що після запуску біржових спотових фондів біткойн може спостерігати стрімке зростання попиту, що може послужити підставою для можливого зростання вартості біткойна до 100 тисяч доларів до кінця 2024 року. Цікаво, що Тім Дрейпер, інвестор і мільярдер, передбачає, що вже цього року вартість біткойна зросте до 250 тисяч доларів за одну монету або навіть більше.

До того ж, варто зазначити, що на початку січня 2024 року курс біткойна досяг найвищого рівня з квітня 2022 року. Це сталося через ажіотаж серед інвесторів, пов'язаний з очікуванням схвалення Комісією з цінних паперів та бірж США запуску біржових спотових фондів на біткойни (BTC-ETF).

Написання матеріалу, на даний момент, вартість біткоїна коливається на рівні 46 566 доларів за одну монету, відповідно до даних CoinMarketCap. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти складає 912,18 мільярда доларів США. Протягом останніх 24 годин біткоїн подорожчав майже на 6%.