Місцева влада в Аргентині матиме можливість емітувати свої криптовалюти.

  • 17.01.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Місцева влада в Аргентині матиме можливість емітувати свої криптовалюти.

Ризики без меж

Мілей попередив, що люди, які отримують платежі в криптовалюті від ненадійних урядів, можуть зазнати зниження своїх доходів. Він також зазначив, що інфляція може призвести до втрати вартості цих криптовалют.

Думки фахівців розійшлися: чого очікувати від біткоїна в 2024 році.

Ті, хто отримуватимуть виплати у квазівалютах від безвідповідальних губернаторів, відчуватимуть зменшення доходів… Президент Аргентини вважає, що те, що їм не заберуть через коригування бюджету, забере інфляція цих квазівалют.

Президент висловив думку, що ринок сам забезпечить саморегулювання таких криптовалют, і не має наміру встановлювати правові обмеження для цього типу активів.

Легалізація криптовалюти

Нагадаємо, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) недавно затвердила фонди, пов'язані з біткойнами, для торгівлі на біржі. Рішення SEC сталося після тривалого супротиву, який почався з моменту появи біткойну в 2013 році.

Протягом тривалого періоду часу прихильники криптовалют вважали, що фонд біткойнів, що інвестує безпосередньо в біткойн, стане вигідним для інвесторів. Вони сподівалися, що це сприятиме більш повному визнанню криптовалют у жорстко регульованому світі традиційних фінансів.