Нафтовий ринок знову відзначився втратами: які чинники призвели до зупинення зростання цін.

  • 08.04.2024 23:30
  • 2 хвилини читання
Нафтовий ринок знову відзначився втратами: які чинники призвели до зупинення зростання цін.

Якою є ціна нафти на ринку?

У понеділок, 8 квітня, торги на нафті Brent завершилися з ціною 90,38 доларів за барель. Ціна сировини знизилася на 79 центів або 0,9% за день.

Також варто ознайомитися з інвестиціями у сучасному світі: основні переваги та недоліки, про які корисно знати всім.

Під час торгів ціна на нафту WTI впала на 48 центів або 0,6%. За даними Reuters, ціна американської нафти становить 86,43 долара за барель. Варто відзначити, що вартість нафти марки Brent знизилася вперше за п'ять сесій, а WTI – за сім.

За даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту коливаються на наступних рівнях:

  • Нафтові ф'ючерси марки Брент торгуються за 90,38 долара за барель (-0,87%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI укладаються за 86,59 долара за барель (+ 0,19%).

Чому ціна нафти падає на ринку

Ціни на нафту впали в результаті торгового дня. Причиною цього стала новина про скорочення військового контингенту Ізраїлю на півдні Сектора Гази. Крім цього, почався новий раунд переговорів між Ізраїлем та ХАМАСом щодо тимчасового припинення вогню, повідомляє Reuters.

Ринок також уважно слідкує за реакцією Ірану, який раніше обіцяв помститися Ізраїлю за напад на своє консульство в Сирії. Це може призвести до ризику подальшого поширення конфлікту на Близькому Сході.

Також, протягом цього тижня інвестори звертатимуть увагу на дані щодо інфляції у США та Китаї, щоб отримати вказівки щодо економічного стану цих двох найбільших світових споживачів нафти.