Найбільше виправлення з лютого: як змінилися ціни на нафту за тиждень.

  • 20.04.2024 23:30
  • 2 хвилини читання
Найбільше виправлення з лютого: як змінилися ціни на нафту за тиждень.

Протягом тижня ситуація на ринку нафти зазнала змін.

Лідери у виробництві нафти закінчили тиждень з падінням цін. Стабільні марки Brent та WTI зафіксували найбільші втрати з лютого. Від початку тижня ціни на нафту впали на 3%, оскільки ризиковані премії поступово зменшуються.

Звертають увагу: Купили валюту, але передумали - що робити та чого чекати.

Додамо, що торги у п'ятницю, 19 квітня, нафта Brent завершила з ціною на рівні 87,29 долара за барель, підвищившись за день на 0,21%. Травневі ф'ючерси на нафту WTI подорожчали на 0,5% до 83,14 долара за барель.

У червні ціни на контракти на американську нафту піднялися на 12 центів і досягли рівня 82,22 долара за барель, при цьому торги велися активно.

За даними Bloomberg, ціни на нафту закриті наступними показниками після торгової сесії:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 87,29 долара за барель (+ 0,21%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 83,14 долара за барель, що вище на 0,50%.

Чим завдовжкий проміжок газопроводу між постачальником і покупцем, тим вигідніше йому укладати контракт на купівлю газу.

Ознаки того, що вдасться уникнути військової ескалації на Близькому Сході, відобразилися на ринку нафти. Іран зменшив значення повідомлення про атаку Ізраїлю на свою територію, що була відповіддю на іранську атаку в квітні. Офіційний Тегеран заявив, що не збирається вживати жодних заходів у відповідь.

Крім цього, США ввели санкції щодо експорту іранської нафти як допомогу для України, за яку нарешті проголосували у Палаті представників США. Іран є третім за обсягами видобутку нафти в ОПЕК. Крім того, Міжнародний валютний фонд прогнозує, що ОПЕК+ розпочне збільшувати видобуток нафти з липня, повідомляє Reuters.