Неоспоримі світові лідери: цінні папери компаній, що оцінюються неймовірними сумами грошей.

 • 17.01.2024 09:23
 • 1 хвилина читання
Неоспоримі світові лідери: цінні папери компаній, що оцінюються неймовірними сумами грошей.

Розмова йде про значні суми грошей, які становлять десятки або навіть сотні тисяч доларів за одну акцію публічної компанії. Хоча такі величезні суми досягають лише кілька, варто мати інформацію про такі активи. Докладнішу інформацію про найдорожчі цінні папери у світі та можливості для інвесторів можна знайти в матеріалі 24 Каналу.

Зверніть увагу! Готуйтесь до 2024 року, виконуючи фінансовий ривок на вигідних умовах.

Непереборні керівники

Одна з найцінніших можливостей на фондовому ринку - це придбання акцій інвестиційної компанії Berkshire Hathaway, що належить легендарному інвестору Воррену Баффету. Капітал цього великого майстра інвестування оцінюється на 120 мільярдів доларів, і він входить до першої десятки найбагатших людей у світі.

!function(){"use strict";window.addEventListener("message",(function(a){if(void 0!==a.data["datawrapper-height"]){var e=document.querySelectorAll("iframe");for(var t in a.data["datawrapper-height"])for(var r=0;r

Шоколадний виробник Швейцарії Lindt & Spr ü ngli AG, який має свої магазини по всьому світу, пропонує акцію, яку можна придбати за близько 102 000 доларів. Інші акції, які входять до списку найдорожчих, значно поступаються двом лідерам. Загалом, їхня вартість досить висока, але не перевищує деяких тисяч доларів.

!функція(){"строгий режим";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(undefined!==а.дані["datawrapper-height"]){var е=документ.querySelectorAll("iframe");for(var т in а.дані["datawrapper-height"])for(var р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow=а.джерело){var и=а.дані["datawrapper-height"][т]+"пкс";е[р].стиль.висота=и}}}))}();

Клуб трильйонерів у переробці

При цьому, під час інвестування не завжди потрібно зосереджуватися на абсолютній ціні акцій. Багато приватних інвесторів не зможуть інвестувати в такі цінні папери, тому краще вибирати стабільні великі компанії з високою ринковою капіталізацією. Деякі з них мають фантастичні показники і входять до так званого "клубу трильйонерів". Їхні акції можна детальніше розглянути.

Серед найвідоміших компаній, чиї капіталізації перетнули позначку в 1 трильйон доларів, можна знайти два американські технологічні гіганти:

 • Компанія Apple, яка має ринкову капіталізацію понад 3 трильйони доларів, є найціннішою публічною компанією у світі.
 • Корпорація Майкрософт, її ринкову вартість оцінюють на 2,8 трлн доларів.

Під час пандемії коронавірусу ці компанії значно зміцнили свою позицію на ринку. Перехід на віддалену роботу та збільшений попит на нові технології й гаджети дозволили їм зайняти більш впливове місце серед інших секторів американської економіки.

Ще одна учасниця "клубу трильйонерів" - онлайн-ритейлер Amazon. Ринкова капіталізація компанії досягла майже 1,6 трлн доларів. Індустрія електронної торгівлі стала одним із основних отримувачів переваг пандемії коронавірусу, так само як і технологічний сектор.

Найцінніші акції у світі та перспективи для інвесторів / Зображення з Unsplash

Як розпочати інвестувати і отримувати прибуток

На сьогодні існує багато варіантів, які можуть зацікавити інвесторів. Один з цих варіантів - отримувати прибуток від акцій великих та стабільних компаній за допомогою інструментів CFD (Contracts For Difference, контракти на різницю цін). Ці інструменти не передбачають фактичного придбання активу (тобто ви не потребуєте додаткових витрат), але при цьому дозволяють заробляти на змінах котирувань.

Одна з популярних торгових платформ на фінансовому ринку - Libertex, надає доступ до цих інструментів. Компанія Forex Club створила цю платформу, і протягом понад 25 років вона допомагає інвесторам у всьому світі успішно розміщувати свої кошти у фінансові інструменти.

Торгова платформа Libertex надає можливість доступу до понад 300 різних фінансових інструментів, серед яких можна знайти:

 • Договори на акції провідних світових компаній та фондові індекси;
 • Гроші
 • Криптовалюти - це електронні цифрові засоби обміну, які використовуються для забезпечення безпечних та анонімних трансакцій.
 • Інші ресурси.

Як здійснити свою першу інвестицію

 • Спочатку треба відкрити й поповнити рахунок у Libertex.
 • Вибрати діючий суб'єкт.
 • Вирішити, яку суму та в якому напрямку здійснити інвестиційну угоду.
 • На етапі прийняття рішення щодо напрямку угоди будуть корисні інструменти для технічного аналізу та фінансова стрічка, які вбудовані у платформу.
 • Потім треба натиснути на кнопку "купити", якщо очікується зростання активу, або - "продати", якщо прогнозують його знецінення.
 • Після цього лишається тільки закрити угоду у тому самому вікні й за один клік, коли зафіксуєте бажаний результат.

Акції, які вважаються найдорожчими в світі, і їх перспективи для інвесторів. Фото, яке використано: Unsplash.

Освоїти нюанси інвестування можна за допомогою безкоштовного демо-рахунку з віртуальними 50 тисячами доларів. Після кількох угод всього за кілька кліків вдасться перейти на реальний рахунок і почати заробляти насправді.

Більше ніж 2,9 мільйона новачків і досвідчених інвесторів вже обрали Libertex, щоб управляти своїм капіталом та отримувати прибуток. Приєднуйтеся до них і починайте використовувати можливості торгової платформи Libertex, щоб досягнути фінансового успіху.