Новий історичний дохід: який заробили гірники основної криптовалюти на ринку.

  • 22.04.2024 12:45
  • 1 хвилина читання
Новий історичний дохід: який заробили гірники основної криптовалюти на ринку.

20 квітня 2024 року зафіксовано новий історичний максимум доходів майнерів біткоіна.

Майнери біткоїна встановили новий рекорд.

За даними YCharts, дохід майнерів біткоїну за добу збільшився до 107,76 мільйона доларів. Це сталося через запуск нового протоколу Runes, що спричинив зростання активності в мережі. Це також привело до збільшення середньої комісії за транзакцію.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if(event.data["datawrapper-height"]){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Того ж дня сталася ще одна важлива подія для біткойна - халвінг. Відразу після цього комісія в мережі коливалася від 91 долара до 112 доларів і більше. Варто додати, що комісія - це один з видів заробітку для майнерів. І після халвінгу надходження цих контрагентів зросли, а не скоротилися як прогнозували до цього.

Важливо відзначити, що середня комісія за транзакцію в мережі найпопулярнішої цифрової валюти у світі наразі значно скоротилася до 34,84 долара. Незважаючи на значний спад, цей показник все ще залишається на вищому рівні, ніж перед халвінгом біткоїна.

Новий рекорд був встановлений майнерами біткойну! Знімок екрана з bitinfocharts показує це.

На момент написання цього тексту, ціна біткоїна майже 66 тисяч доларів. Ринкова капіталізація криптовалюти складає 1,3 трильйона доларів. Цей показник збільшився на 1,02%, за даними CoinMarketCap. Варто зазначити, що перед халвінгом біткойн демонстрував значні коливання курсу.