Новий історичний рекорд: який прибуток отримали гірники основної криптовалюти на ринку.

  • 22.04.2024 12:45
  • 1 хвилина читання
Новий історичний рекорд: який прибуток отримали гірники основної криптовалюти на ринку.

20 квітня 2024 року був зафіксований новий історичний максимум доходів майнерів біткоїна.

Новий рекорд пошуку блоку біткоїну

За даними YCharts, доходи від майнінгу біткойна за добу склали 107,76 мільйона доларів. Це сталося через запуск нового протоколу Runes, який призвів до збільшення активності в мережі. Також це призвело до зростання середньої комісії за транзакцію.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i=0; i

Того ж дня сталася ще одна важлива подія для біткоїна - халвінг. Відразу після цього комісія в мережі коливалася від 91 до 112 доларів і більше. Варто зазначити, що комісія є одним зі способів заробітку для майнерів. Після халвінгу надходження цих контрагентів зросли, а не зменшилися, як прогнозували раніше.

Слід відзначити, що середня комісія за транзакцію в мережі найбільш відомої цифрової валюти на цей момент істотно скоротилася до 34,84 долара. Незважаючи на значний спад, цей показник все ще залишається на вищому рівні, ніж було до халвінгу біткоїна.

Новий рекорд був встановлений серед майнерів біткойнів. Доказом цього є скріншот з ресурсу bitinfocharts.

У момент написання цього матеріалу, біткойн коштує майже 66 тисяч доларів. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти досягла 1,3 трильйона доларів. Цей показник збільшився на 1,02%, за даними CoinMarketCap. Варто нагадати, що перед халвінгом біткойн показував різкі зміни в курсі.