Перший криптобанк в історії США припиняє свою діяльність: що сталося.

  • 07.02.2024 11:04
  • 2 хвилини читання
Перший криптобанк в історії США припиняє свою діяльність: що сталося.

Інформація надана банківською установою.

Управління фінансово-кредитної організації повідомило своїх клієнтів, що незабаром їх рахунки з криптовалютою будуть закриті, а цифрові активи – продані. У Vast Bank пояснюють це рішення тиском Управління валютного контролю США (OCC).

Прочитайте також: Експерти мають різні думки: на що чекати від біткойна у 2024 році.

У цьому випадку Vast Bank не планує приймати заявки та обробляти трансакції щодо переказу криптоактивів на іншу платформу для зберігання криптовалют або торговельну цифрову платформу.

Пригадаємо, у 2021 році банк під назвою Vast Bank розпочав надавати свої послуги з криптобанкінгу, забезпечуючи клієнтам можливість безпечного зберігання та обміну цифрових активів.

Чому банк припиняє свою діяльність?

Це рішення було прийнято після того, як в жовтні Управління валютного контролю США видало наказ про припинення діяльності криптобанку. У письмовому приписі зазначається, що Vast Bank використовував небезпечні та ненадійні методи у капітальному і стратегічному плануванні, управлінні проєктами, бухгалтерському обліку тощо.

Відповідно до вказівок регулятора фінансового ринку, банк зобов'язаний досягти поставленої мети протягом наступних 60 днів.

  • Коефіцієнт загального капіталу повинен бути не менше 13%.
  • Мінімальний рівень коефіцієнта левериджу становить 10%.

Тому, на останній день 2023 року, Vast Bank мав загальний коефіцієнт капіталу на рівні 4,75%, а коефіцієнт левериджу - 2,46%.