Першого трильйонера можуть зустріти у світі, - повідомляє Reuters.

  • 17.01.2024 09:13
  • 2 хвилини читання
Першого трильйонера можуть зустріти у світі, - повідомляє Reuters.

За даними дослідження Oxfam, загальний капітал п'яти найбагатших людей у світі зріс до 869 мільярдів доларів у 2020 році. Цю інформацію було представлено під час конференції в Давосі. Що цікаво, в світі може з'явитися перший трильйонер.

Заслуговує уваги Золото, яке знаходиться на шляху до досягнення нового історичного рекорду: які можливості це відкриває для кожного.

У світі може з'явитися перша особа з майном на один трильйон.

У звіті організації Оксфам було зазначено, що у сучасному світі мільярдери володіють або керують 7 з 10 найбільших компаній у світі. Організація закликає уряди займатися проблемою корпоративної влади, шляхом введення податків на надхідні прибутки, просування альтернатив контролю акціонерів та розбудову конкуренції.

Серйозне зростання статків 5 найбагатших осіб світу, з урахуванням інфляції, було спричинене значним подорожчанням активів генерального директора Tesla Ілона Маска, голови конгломерату компаній LVMH Бернара Арно, засновника Amazon Джеффа Безоса, співзасновника Oracle Ларрі Еллісона та легендарного інвестора Воррена Баффета.

Крім цього, фахівці вважають, що протягом наступного десятиліття світ може побачити свого першого трильйонера, тим часом, коли бідність не буде повністю ліквідована ще протягом наступних 229 років. За даними організації Oxfam, у цей час 4,7 мільярда людей, що належать до 60% найбіднішого населення світу, зазнали зниження до 0,2% у своєму реальному достатку.