Після найнижчого показника за рік: як долар США розпочинає новий тиждень.

  • 17.01.2024 09:34
  • 2 хвилини читання
Після найнижчого показника за рік: як долар США розпочинає новий тиждень.

Останні модифікації під час торгів

У понеділок, 17 липня 2023 року, Індекс долара США торгувався на рівні 99,80. За даними порталу Yahoo!Finance, котирування зазнали втрату на початку торгів в розмірі 0,10%. Загалом індекс коливається в межах від 99,75 до 100,03.

Варто звернути увагу на Стратегію безпеки: як уникнути ризиків під час торгів на біржі.

Основні зміни Індексу долара США за останній рік:

  • Найвищим досягненням за останні 20 років стало зафіксування максимального значення індексу, яке склало 114,78.
  • Про це, згідно з даними CNBC, повідомляється, що мінімальний індекс торгувався на рівні 99,58.

Які зміни відбуваються з курсом долара?

Долар США продовжує показувати негативну динаміку на ринку в порівнянні з кошиком з 6 інших валют. Протягом минулого тижня ця валюта зафіксувала найгірший щотижневий спад протягом року, оскільки трейдери зачекалися свіжих економічних даних та рішень регуляторів, перш ніж повернутися до продажу цього активу, повідомляє CNBC. Тим не менш, індексу вдалося на певний час перетнути рубіж на рівні 100 під час сьогоднішніх торгів.

Рух інших валют:

  • Євро, яке зазнало зростання на 2,4% протягом минулого тижня до рекордного рівня за 16 місяців, в даний момент торгується на трохи нижчому рівні, ніж цей показник.
  • Японська єна, яка також зазнала підвищення на 2,4% минулого тижня, наразі стоїть на рівні 138,69 за долар США під час сьогоднішньої торговельної сесії.

Крім того, американський долар може опинитися "у програші", оскільки ринок поступово змінює свої позиції на користь менш жорсткої монетарної політики, яку проводить центральний банк США. Цю заяву зробив голова валютної стратегії в компанії Rabobank.