Поліція в Україні запобігла замаху на роботу найбільшої біржі в Європі.

  • 17.01.2024 09:12
  • 2 хвилини читання
Поліція в Україні запобігла замаху на роботу найбільшої біржі в Європі.

Повідомляється, що серед затриманих є шість осіб, які належать до протестної групи "Палестинська дія". За даними поліції, вони, як стверджується, планували втілити певні акції проти Лондонської фондової біржі 15 січня.

Планували здійснити теракт на Лондонській фондовій біржі.

Поліція утримала шість осіб припускаючи проведення операції, але відмовляється розголошувати деталі. Зазначають, що головною метою було перешкоджання відкриттю торгів на фондовому ринку. Тріх осіб було затримано в Ліверпулі, двох - у Лондоні, а ще одного - у Брайтоні.

Всі підозрювані на даний момент знаходяться під ув'язненням. Детектив поліції Сіан Томас прокоментував проведене розслідування. За його словами, вважають, що дана група була готова вчинити деструктивну та руйнівну дію, яка змогла б мати серйозні наслідки, якби її успішно виконано.

На сьогодні Лондонська фондова біржа є одним з найбільших фондових ринків у Європі. Однак, до кінця жовтня 2023 року вона втратила своє лідерство, що належало до Паризької фондової біржі за даними Bloomberg. Однак, з кінця жовтня 2023 року, Лондонська фондова біржа знову зуміла відновити свою позицію на першому місці.