Понад 30 мільйонів гривень за добу: в Дії оголосили про значну фінансову допомогу українцям.

  • 23.04.2024 16:45
  • 2 хвилини читання
Понад 30 мільйонів гривень за добу: в Дії оголосили про значну фінансову допомогу українцям.

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Міністерство фінансів України розпочало аукціони з продажу військових облігацій.

У кінці березня Михайло Федоров, глава Мінцифри, заявив, що з жовтня 2022 року українці встигли придбати понад 4 мільйони військових облігацій через застосунок Дія і заробили за цей період понад 94 мільйони гривень.

За один день українці інвестували у державу - це питання.

На офіційному акаунті Дії було розкрито, скільки військових облігацій українці придбали за останні 24 години. Також було повідомлено, яку суму вони інвестували в державу.

За даними, отриманими недавно, протягом однієї доби українці купили понад 30 тисяч облігацій через додаток Дія. Це дозволило державі заробити понад 30 мільйонів гривень.

Дякуємо, не припиняйте!, – підкреслили в кінці повідомлення.

Підтримники "за" військових облігацій

Раніше сьогодні на сторінці Дії було опубліковано спеціальне відео про військові облігації, у якому головну роль відіграли українські захисники. У той же час в коментарі було зазначено, що військові облігації - ефективний спосіб забезпечення потреб фронту.

Важливо зазначити, що у відео військові розповіли про досвід Великої Британії та США з військовими облігаціями під час воєн. Зокрема, зазначено, що британці завдяки облігаціям залучили 3 мільярди фунтів стерлінгів в оборонний бюджет під час Першої світової війни, а американці - 185 мільярдів доларів під час Другої світової війни. Також військовики закликали підтримати Україну та придбати військові облігації, які випускає наша країна.