Протягом тижня відбувалося коливання долара США.

  • 21.04.2024 15:30
  • 4 хвилини читання
Протягом тижня відбувалося коливання долара США.

Протягом тижня ситуація на валютному ринку дуже змінилася.

Торги в п'ятницю, 19 квітня, Індекс долара США закінчився на рівні 106,12, збентеживши певне зростання на початку сесії. Причиною цього було оцінювання трейдерами ситуації на Близькому Сході. Нагадаємо, що минулої суботи Іран атакував Ізраїль, а через тиждень отримав удар у відповідь.

Звернемо увагу на напад Ірану на Ізраїль: що очікувати на ринку нафти

Реакція Ізраїлю на напад Ірану, схоже, не мала значного впливу на ринок, атомні об'єкти Ірану залишаються у безпеці. Турбота про ескалацію конфлікту на Близькому Сході спочатку викликала "втечу" у безпечні активи. Проте Іран, здається, зменшив вагу атаки Ізраїлю - повідомляє TradingEconomics.

!функція(){ "строгий режим"; вікно.addEventListener("повідомлення", (функція(а) { якщо(визначено !== a.дані["datawrapper-height"]) { var елементи = документ.querySelectorAll("iframe"); для (var т in a.дані["datawrapper-height"]) для (var r = 0; r < елементи.length; r++) якщо (елементи[r].contentWindow === a.джерело) { var висота = a.дані["datawrapper-height"][т] + "px"; елементи[r].стиль.висота = висота; }}})}();

Останні 12 місяців характеризувалися значними коливаннями Індексу долара США.

  • Індекс долара США досягнув максимального значення на рівні 107,35.
  • Ця цифра зафіксувала найнижчі показники протягом року на рівні 99,58, повідомляє видання CNBC.

Внутрішні сигнали в Сполучених Штатах Америки

Також впливає на долар економічна ситуація в США. Зокрема, Федеральний резерв повідомляє, що не поспішатиме зі зниженням ключової ставки. Більшість трейдерів наразі очікують, що центральний банк зробить такий крок тільки у вересні. Крім того, останні дані свідчать про стійкість американської економіки і постійний ціновий тиск.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined") { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } })) })();

Протягом тижня Індекс долара США відзначив незначні зміни, збільшившись на 0,08%, за даними MarketWatch. Проте за останній місяць цей показник підсилив свої позиції на ринку на 1,62%, за 3 місяці – на 2,74%, а з початку 2024 року – на 4,72%.

Також варто зазначити, що на початку тижня індекс долара США досягнув найвищої позначки за останні 5 місяців через заяву голови Федерального резерву Єрома Павелла. Він заявив, що регулятор може тримати процентну ставку на високому рівні на протязі тривалого періоду.