Сполучені Штати Америки та Велика Британія провели ефективну операцію проти хуситів, і це має великий вплив на ринок нафти.

  • 17.01.2024 09:17
  • 2 хвилини читання
Сполучені Штати Америки та Велика Британія провели ефективну операцію проти хуситів, і це має великий вплив на ринок нафти.

Терористична група хуситів є походженням з Ємену. Протягом останніх тижнів, вони здійснювали напади на судна в Червоному морі, що має велике значення для світової торгівлі та економіки.

Зверніть увагу на можливості, які надає фондовий ринок, і те, що варто про це знати.

Ринок нафти відреагував на авіаудари застосовані проти хуситів.

Після проведення Сполученими Штатами Америки та Великою Британією операції в Ємені ціни на нафту почали зростати. Це стосується обох головних марок нафти. Наприклад, ціна на нафту Brent збільшилася на 4,3%, досягнувши рівня у 80 доларів за барель. Однак пізніше спостерігалося зниження цін.

На момент написання цього матеріалу, за даними Блумберга, ціни на нафту коливаються на наступних рівнях.

  • Ціна на ф'ючерси на нафту марки Brent зросла на 3,13%, до 79,83 долара за барель.
  • Ціна американської нафти WTI зросла на 3,24% і становить 74,35 долара за барель.

Варто зазначити, що зростання цін не затрималося лише на ринку нафти. Наприклад, вартість золота збільшилася на 0,2% до 2034 доларів за унцію. Одною з головних причин такого зростання є збільшений попит на цей актив, що вважається безпечною пристанню в світі фінансів.

Суть полягає в тому, що авіаудари по хуситам в Ємені - це прояв певної зростаючої напруженості на Близькому Сході. Ситуація в регіоні залишається складною після розпочаття нового конфлікту між Ізраїлем та ХАМАСом.