У ринку нафти відбулася зміна динаміки: що відбувається з цінами.

  • 06.05.2024 08:46
  • 2 хвилини читання
У ринку нафти відбулася зміна динаміки: що відбувається з цінами.

- Ціни на нафту зазнали змін через зміни на ринку.

У понеділок, 6 травня 2024 року, ціна на нафту марки Брент становить 83,47 долара за барель. Ціна на нафту піднялася на 51 цент або 0,6%.

Центральний банк країни з Азії зацікавлений у закупівлі тонн золота: її колишній президент насміявся над імперською логікою Путіна.

Нафта WTI, випродукована в Америці, піднялася на 53 центи або 0,7% до 78,64 долара за барель, як свідчать дані від Reuters.

За інформацією від Bloomberg, ціни на нафту завершили торговельну сесію на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту сорту Brent торгуються по ціні 83,64 долара за барель (+ 0,82%)
  • Ф'ючерси на нафту марки WTI укладаються по ціні 78,84 долара за барель (+0,93%).

На ринку нафти відбуваються зміни цін через баланс пропозиції та попиту. Ціни на нафту можуть змінюватися через геополітичні події, природні катастрофи, рішення державних органів та інші фактори. Також на ціну впливає стан економіки світу та погодні умови. Ринок нафти є одним з найбільш важливих ринків у світі, оскільки нафта використовується у багатьох галузях промисловості.

Ціни на нафту знову почали зростати через новини з Близького Сходу. Головними причинами є побоювання щодо подальшого збільшення конфлікту між Ізраїлем та ХАМАС, оскільки можливість укладення миру здається малоймовірною.

Крім цього, у червні Саудівська Аравія прийняла рішення про підвищення офіційних цін на нафту для більшості регіонів, зокрема, для Азії, Північно-Західної Європи і Середземномор'я. Це свідчить про очікуваний високий попит на нафту улітку 2024 року.