У США заборонили назавжди компанію, яка співпрацювала з Дональдом Трампом.

  • 08.05.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
У США заборонили назавжди компанію, яка співпрацювала з Дональдом Трампом.

Регулятор з США провів розслідування стосовно діяльності компанії BF Borgers. Варто зазначити, що ця компанія відповідала за аудит компанії Trump Media, яка у 2024 році вийшла на біржу.

Увага, зверніть увагу! Одна з банкрутованих бірж, що належала колишньому королю криптосвіту, запропонувала нову суму компенсації.

У США був виявлений аудитор, який порушував стандарти роботи.

За даними Комісії з цінних паперів та бірж США, компанія BF Borgers не виконала належний аудит і моніторинг фінансових звітів публічних компаній. Крім того, регулятори виявили, що власник компанії Бенджамін Боргерс особисто вказував співробітникам фірми на можливість копіювання даних з попередніх аудитів і їх вставлення у нові аудиторські звіти для клієнтів.

Пояснюють, що працівники лише змінювали дати, у той час, як всю іншу інформацію копіювали з попередніх аудитів або оглядів даних компанії за квартал. Боргерс також неправдиво документував неіснуючу роботу, зокрема, вказував, що зустрічався з партнерами для обговорення потенційних ризиків, пов'язаних з аудитом.

BF Borgers та її власник Бенджамін Боргерс згодилися на пожиттєве відсторонення від бухгалтерської практики. Крім того, компанія повинна сплатити штраф у розмірі 12 мільйонів доларів, в той час як сам Бенджамін Боргерс отримає штраф в розмірі 2 мільйонів доларів, повідомлено на сайті американського регулятора.